Постинг
31.05 19:08 -
Реалностите в СВО на Путин или войната с НАТО. Нямат нищо общо с възхвалата в медиите.
Автор: bojinkata
Категория: Новини
Прочетен: 1762 Коментари: 9 Гласове:
Последна промяна: 31.05 19:28
Прочетен: 1762 Коментари: 9 Гласове:
8
Последна промяна: 31.05 19:28
Артур Одинцов — (-124) току-що
Реалности на SVO В ефир Александър Сладков по същество призна: войната е достигнала точка, в която Русия трябва да се подготви не за офанзива, а за оцеляване. Военният кореспондент вече настоява за спешно създаване на строителни войски и отделни сили за гражданска защита, а болниците, казва той, трябва да бъдат преместени под земята, защото вече не се чувстват сигурни над земята. Нещо повече, той директно говори за необходимостта от защита на критични съоръжения в цялата страна и признава, че времето за подобни решения вече е отминало.
Артур Одинцов — (-124) преди 2 минути
Реалности на SVO (https://t.me/officer_on_the_front2/14169) „Дроновете просто ни прецакват всички... Аз съм единственият останал.“ Войник в сектора Харков записва съобщение след нападението. Според него групата е понесла тежки загуби поради удари с дронове ВСУ и от войниците, които са го придружавали в мисията, той е единственият останал жив. Във видеото войникът показва последиците от битката, говори за падналите си другари и пита кой сега ще може да ги евакуира. Той казва, че подобни загуби са станали нещо обичайно, като млади войници умират почти ежедневно.
Реалности на SVO В ефир Александър Сладков по същество призна: войната е достигнала точка, в която Русия трябва да се подготви не за офанзива, а за оцеляване. Военният кореспондент вече настоява за спешно създаване на строителни войски и отделни сили за гражданска защита, а болниците, казва той, трябва да бъдат преместени под земята, защото вече не се чувстват сигурни над земята. Нещо повече, той директно говори за необходимостта от защита на критични съоръжения в цялата страна и признава, че времето за подобни решения вече е отминало.
Артур Одинцов — (-124) преди 2 минути
Реалности на SVO (https://t.me/officer_on_the_front2/14169) „Дроновете просто ни прецакват всички... Аз съм единственият останал.“ Войник в сектора Харков записва съобщение след нападението. Според него групата е понесла тежки загуби поради удари с дронове ВСУ и от войниците, които са го придружавали в мисията, той е единственият останал жив. Във видеото войникът показва последиците от битката, говори за падналите си другари и пита кой сега ще може да ги евакуира. Той казва, че подобни загуби са станали нещо обичайно, като млади войници умират почти ежедневно.
Следващ постинг
Предишен постинг
чиста монета?
цитирай На моето мнение са Каракачанът, Ружа Райчева, Слави Василев, Мунчо, Профессор Иво Христов /с гуй агрессор/ и др.
цитирайПаникьори, де–де, това не са тонове бомби.
цитирайkvg55 написа:
Паникьори, де–де, това не са тонове бомби.
От дрон и от ФАБ-3000 смъртта е една и съща.
krumbelosvet написа:
чиста монета?
Тази критика е достатъчна.
Малая Токмачка
228
Днес, 20:32 ч.
Не е ли цялата тази кървава свада за руините на някои села и изгорели горски пояси задънена улица? Като известната история за „ожесточената битка за колибата на лесовъда“ от Първата световна война :)
цитирай228
Днес, 20:32 ч.
Не е ли цялата тази кървава свада за руините на някои села и изгорели горски пояси задънена улица? Като известната история за „ожесточената битка за колибата на лесовъда“ от Първата световна война :)
Валерий Смирнов — (24200)преди 3 часа
„Огнен ад, затъмнение“ продължава вече повече от четири години, уж в Украйна, но съмненията се прокрадват. Петата година на Централния военен окръг не е малък подвиг и 404-та страна ескалира атаките си на руска територия, убивайки не само войници, но и цивилни, а сега и деца. Това означава, че или насочването е грешно, или целите на Централния военен окръг са грешни. Не искам да вярвам, че Кремъл е оцелял и е неспособен да прилага ефективни решения и действия.
цитирай„Огнен ад, затъмнение“ продължава вече повече от четири години, уж в Украйна, но съмненията се прокрадват. Петата година на Централния военен окръг не е малък подвиг и 404-та страна ескалира атаките си на руска територия, убивайки не само войници, но и цивилни, а сега и деца. Това означава, че или насочването е грешно, или целите на Централния военен окръг са грешни. Не искам да вярвам, че Кремъл е оцелял и е неспособен да прилага ефективни решения и действия.
По принцип е отлично; мога да благодаря на всички участващи в тези удари. Твърди се, че приемането на тези хапчета веднъж седмично в продължение на един месец подобрява мозъчната функция на пациента, правейки го по-реалистичен за света, намалявайки желанието му за разрушение и увеличавайки желанието му за преговори за мир. Страничните ефекти включват депресия и неконтролируеми изблици на ярост, които могат да бъдат облекчени с тинктура от лешник"Орешник" и носене на циркониева"ракета Цирконий" гривна.
цитирайАлес
210
Днес, 1470:45 ч.
Съдейки по чувството на опустошение от бездействието на този „прекрасен старец“/путкин/, мога да си представя, че по-голямата част от страната ни изпитва същото чувство на безнадеждност И от необходимостта да се смени лидер, който не притежава необходимите лидерски качества за настоящата ситуация (срещата преди началото на SVO/когато беше седнал на стол всред близките си подчинени и ги питаше какво да правят/ и настоящата ситуация напълно характеризират неговата личност).
Просто страхливец!
цитирай210
Днес, 1470:45 ч.
Съдейки по чувството на опустошение от бездействието на този „прекрасен старец“/путкин/, мога да си представя, че по-голямата част от страната ни изпитва същото чувство на безнадеждност И от необходимостта да се смени лидер, който не притежава необходимите лидерски качества за настоящата ситуация (срещата преди началото на SVO/когато беше седнал на стол всред близките си подчинени и ги питаше какво да правят/ и настоящата ситуация напълно характеризират неговата личност).
Просто страхливец!
Търсене
