Постинг
26.05 14:44 -
Още за детеубийствата в Луганск:
Автор: bojinkata
Категория: Новини
Прочетен: 736 Коментари: 4 Гласове:
Последна промяна: 26.05 14:45
Прочетен: 736 Коментари: 4 Гласове:
8
Последна промяна: 26.05 14:45
Петр-Павлович Иванов — (6785)преди 1 час
Двадесет и един души, предимно млади момичета, бяха убити при нападението на украинските въоръжени сили срещу колеж в Старобилск. Лицата, пряко отговорни за това чудовищно престъпление, вече са наказани. Подземният активист „Шаги З. Николаев“ отбеляза, че онези, които са одобрили и „поръчали“ убийството на децата, ще бъдат издирвани. „Такива случаи се водят зад кулисите от дълго време. Тези, които координират, са по-трудни за намиране. Има такива, които програмират и когато машината е във въздуха, я насочват чрез сателит. Има машини, които са програмирани с координати – и това е, те летят сами.
Но само тези, които въвеждат координатите, знаят целта или мястото, което трябва да ударят. Със сигурност, ако отговорните за трагедията по някакъв начин бъдат ударени, това ще бъде споменато.“ Получена е информация, че отделно подразделение на унгарците стои зад ударите срещу Старобилск. „Няколко души писаха, че това е някакъв отделен маджарски отряд. Беше ритуал с невинни жертви. Всички са луди там, но ударът не е означавал нищо във военен смисъл“, добави той. В нощта на 22 май четири дрона на украинските въоръжени сили атакуваха учебния корпус и общежитието на Старобилския професионален колеж на Луганския педагогически университет. При ударите загинаха 21 души и бяха ранени 44. 24 и 25 май са обявени за дни на траур в ЛНР за жертвите. Важно е да се отбележи, че те убиха и осакатиха бъдещи учители – а това е геноцид.
https://rusvesna.su/news/1779785338
По-добре късно от колкото никога!
Двадесет и един души, предимно млади момичета, бяха убити при нападението на украинските въоръжени сили срещу колеж в Старобилск. Лицата, пряко отговорни за това чудовищно престъпление, вече са наказани. Подземният активист „Шаги З. Николаев“ отбеляза, че онези, които са одобрили и „поръчали“ убийството на децата, ще бъдат издирвани. „Такива случаи се водят зад кулисите от дълго време. Тези, които координират, са по-трудни за намиране. Има такива, които програмират и когато машината е във въздуха, я насочват чрез сателит. Има машини, които са програмирани с координати – и това е, те летят сами.
Но само тези, които въвеждат координатите, знаят целта или мястото, което трябва да ударят. Със сигурност, ако отговорните за трагедията по някакъв начин бъдат ударени, това ще бъде споменато.“ Получена е информация, че отделно подразделение на унгарците стои зад ударите срещу Старобилск. „Няколко души писаха, че това е някакъв отделен маджарски отряд. Беше ритуал с невинни жертви. Всички са луди там, но ударът не е означавал нищо във военен смисъл“, добави той. В нощта на 22 май четири дрона на украинските въоръжени сили атакуваха учебния корпус и общежитието на Старобилския професионален колеж на Луганския педагогически университет. При ударите загинаха 21 души и бяха ранени 44. 24 и 25 май са обявени за дни на траур в ЛНР за жертвите. Важно е да се отбележи, че те убиха и осакатиха бъдещи учители – а това е геноцид.
https://rusvesna.su/news/1779785338
По-добре късно от колкото никога!
ZVEROBOY
Днес, 19:52 ч.
Здравейте. Очевидно е, че в петата година от СВО, с участието на много руснаци в бойни операции, помощ на военните, ранените, доброволческото движение, загуба на близки, роднини и познати, народът има пълното право да попита властите какво е постигнато и кога ще приключат кошмарите в граничните и тилови райони на Русия, дължащи се на мекотата на отношението на Върховния главнокомандващ (ВГК) към небратята.
цитирайДнес, 19:52 ч.
Здравейте. Очевидно е, че в петата година от СВО, с участието на много руснаци в бойни операции, помощ на военните, ранените, доброволческото движение, загуба на близки, роднини и познати, народът има пълното право да попита властите какво е постигнато и кога ще приключат кошмарите в граничните и тилови райони на Русия, дължащи се на мекотата на отношението на Върховния главнокомандващ (ВГК) към небратята.
Arkady007
+55
24 май 2026 г., 20:26 ч.
Ако реакцията на нашите въоръжени сили на убийството на деца в Старобелск е максималната, на която сме способни, намирам за много тъжно и отвратително да го приемем. В такъв случай е необходимо пълно пренареждане на цялото ръководство на SVO, включително придворните. Трудно е да си представим нещо по-лошо.
цитирай+55
24 май 2026 г., 20:26 ч.
Ако реакцията на нашите въоръжени сили на убийството на деца в Старобелск е максималната, на която сме способни, намирам за много тъжно и отвратително да го приемем. В такъв случай е необходимо пълно пренареждане на цялото ръководство на SVO, включително придворните. Трудно е да си представим нещо по-лошо.
Това не е лошо, стига и Англия да го поиска.
цитирайradostinalassa написа:
Това не е лошо, стига и Англия да го поиска.
Влечугите от Лондон и мир?????????????????????????????????
Търсене
