Постинг
22.05 17:14 -
И ние на там ли вървим?
Струва си да се помни, че за Запада териториалните, демографските, икономическите и други загуби на Украйна са до голяма степен без значение. Тя е техният инструмент във войната срещу Русия и докато могат да го използват, дори по самоубийствен начин, ще продължат да го правят. Не ги интересува особено колко украинци ще бъдат убити в процеса – те са за разход. И да, когато една държава и нейният народ станат за разход и инструмент за други държави, това със сигурност е ясен знак за провалена държава.
Май - ДА.
Май - ДА.
Те си плащат за тази работа
Било да попълват банковите сметки на членовете на хунтата, било за оръжие
А самите " воюващи" украинци са смаяли не само нас с лукса си на живот на наша издръжка!
Скъпите им коли веднага се разпознават по също скъпите курорти на френската и италианската Ривиери!
Май е вярна приказката? -По- добре ужасен край, отколкото ужаси безкрай!?
цитирайБило да попълват банковите сметки на членовете на хунтата, било за оръжие
А самите " воюващи" украинци са смаяли не само нас с лукса си на живот на наша издръжка!
Скъпите им коли веднага се разпознават по също скъпите курорти на френската и италианската Ривиери!
Май е вярна приказката? -По- добре ужасен край, отколкото ужаси безкрай!?
В ДД също са евреи. За тях славяните са гои, животни. Какво самочувствие при тези грозни хора, без съвест. Затова Путин не бива да срива У., както правят янките и тюрките във войните , които водят.
цитирайЛео, взе ми думата от устата - за ужасите става въпрос. Но явно плановете са други - ужасии без край.
цитирайradostinalassa написа:
В ДД също са евреи. За тях славяните са гои, животни. Какво самочувствие при тези грозни хора, без съвест. Затова Путин не бива да срива У., както правят янките и тюрките във войните , които водят.
Последно превзетите градове са сринати, като след ядрен удар. Такива са Покровск, Часов Яр, Бахмут, Константиновка и т.н. За селцата няма смисъл да пиша. Дори мазетата са изтърбушени. Няма друг начин да се избият бандеровците ,които се врат в тях.
Не ми е никак жал за Украйна и украинците. И те глупаци като нас. И ние вървим по техния път на самоунищожение.
цитирай... на последните общински избори има избрани 100 "независими" ислямски градски съветници или както там се водят.
Когато една и съща територия се обитава от две абсолютно противоположни по обществено и семейно устройство групи, като при едната семейството на практика е изчезнало, защото така е модерно, децата и семейството да бъдат на последно място у жената, ако въобще са в списъка, а другата група е строго патриархална, без никакви "права" за жените, които зачеват единствено по решението на съпруга, не се иска особен интелект да разбере човек накъде отиват работите.
Но окраината, колкото и да е парадоксално, има шанс да се спаси, докато Албиона няма никакъв, освен да екзодусира всичко, що е резак, и да си коригира законите така, както са били примерно преди 100 години.
Каква е вероятността това да се случи, не изглежда много голяма, силно меко казано.
Стармър снощи вече е клекнал окончателно, забивайки ножа в гърба и на окраинските си авери в кыйив, и на тия в Брюксел: почва да внася яко руски нефт и газ. Разбира се, понеже все пак наследството на Оруел е силно, пропагандаторите му твърдят, че това било засилвена на санкциите. Авторът на статията, който е крещящо русофобски настроен, гневно недоумява :DDDDDDDDDDDDDD
Който проявява любопитство, може да я прочете в превод в постинга ми, за този момент е най-отгоре в блога ми.
С две думи, сърчо Кирчо обяви края на СВО.
Разбира се, с точно противоположните резултати на тези, които само допреди ден-два декларираше.
Ама така става, като усети човек, че остават броени дни преди плебсът ти да те набучи на вилите си, трескаво почваш да купуваш руски нефт и газ.
Какво ли не прави жаждата за власт, кара те даже и да забиеш ножа на "най-великия демократичен лидер на света" днес.
цитирайКогато една и съща територия се обитава от две абсолютно противоположни по обществено и семейно устройство групи, като при едната семейството на практика е изчезнало, защото така е модерно, децата и семейството да бъдат на последно място у жената, ако въобще са в списъка, а другата група е строго патриархална, без никакви "права" за жените, които зачеват единствено по решението на съпруга, не се иска особен интелект да разбере човек накъде отиват работите.
Но окраината, колкото и да е парадоксално, има шанс да се спаси, докато Албиона няма никакъв, освен да екзодусира всичко, що е резак, и да си коригира законите така, както са били примерно преди 100 години.
Каква е вероятността това да се случи, не изглежда много голяма, силно меко казано.
Стармър снощи вече е клекнал окончателно, забивайки ножа в гърба и на окраинските си авери в кыйив, и на тия в Брюксел: почва да внася яко руски нефт и газ. Разбира се, понеже все пак наследството на Оруел е силно, пропагандаторите му твърдят, че това било засилвена на санкциите. Авторът на статията, който е крещящо русофобски настроен, гневно недоумява :DDDDDDDDDDDDDD
Който проявява любопитство, може да я прочете в превод в постинга ми, за този момент е най-отгоре в блога ми.
С две думи, сърчо Кирчо обяви края на СВО.
Разбира се, с точно противоположните резултати на тези, които само допреди ден-два декларираше.
Ама така става, като усети човек, че остават броени дни преди плебсът ти да те набучи на вилите си, трескаво почваш да купуваш руски нефт и газ.
Какво ли не прави жаждата за власт, кара те даже и да забиеш ножа на "най-великия демократичен лидер на света" днес.
Стефане, гледат си интереса ингилизите.
цитирай... и сърчо Кирчо е англичанин, и Фарадж е англичанин, и Томи Робинсън е англичанин, което означава, че и при тях е дошло Време разделно.
цитирайbreaker007 написа:
... и сърчо Кирчо е англичанин, и Фарадж е англичанин, и Томи Робинсън е англичанин, което означава, че и при тях е дошло Време разделно.
Чернилките, които са превзели градовете в Англия, ще им разкажат играта.
Търсене

