Постинг
19.05 12:17 -
Използва ли Русия тайно оръжие? ; Удар по Южмаш – Три „светкавици“ от небето; Военни доклади 18.05.2026
Автор: bojinkata
Категория: Новини
Прочетен: 543 Коментари: 5 Гласове:
Последна промяна: 19.05 12:20
Прочетен: 543 Коментари: 5 Гласове:
7
Последна промяна: 19.05 12:20
Авторът прави подробен анализ на видеото, където се вижда "странен" удар, по - точно три удара, вертикални светкавици, по обект в Днепропетровск. Предполага, че е усъвършенстван "Орешник" с една боеголовка, но с три проектила. Също така предполага, че е ударен натовски бункер, а не промишлен обект, въпреки, че след това е имало голямо, обширно прекъсване на ток и комуникации. ХУнтата и Русия не коментират.
Дано узреят някои натовски тикви?
https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F+%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%BB%D0%B0+%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%BE%D0%B5+%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%B6%D0%B8%D0%B5+%D0%A3%D0%B4%D0%B0%D1%80+%D0%BF%D0%BE+%D0%AE%D0%B6%D0%BC%D0%B0%D1%88%D1%83%2C
Дано узреят някои натовски тикви?
https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F+%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%BB%D0%B0+%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%BE%D0%B5+%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%B6%D0%B8%D0%B5+%D0%A3%D0%B4%D0%B0%D1%80+%D0%BF%D0%BE+%D0%AE%D0%B6%D0%BC%D0%B0%D1%88%D1%83%2C
Числото на траките в отечеството им от Х...
Какво стои зад прекалено оптимистичните ...
ЖИВОТ В КУЧКАРНИКА - Глава І
Какво стои зад прекалено оптимистичните ...
ЖИВОТ В КУЧКАРНИКА - Глава І
Следващ постинг
Предишен постинг
Не е необходим ядрен удар. ВС на РФ има достатйчно други разрушителни средства, но Някой Горе не дава да се ползват. Генералите за това искат да им се развържат ръцете, но..........Бърз финал на войната ще спести жертви и разрушения, но явно не е в полза на някоИ в Кремъл и около него!
цитирайНе сме решителни. Изглежда имаме всичко необходимо както за отбрана, така и за нападение, но се държим така, сякаш нямаме нищо. В СССР тестовете с ядрени оръжия бяха 100% убедителни за Запада, че ако вие, кучките, направите ход, сте прецакани. Сега дронове летят на наша територия, сякаш ще работят, по график , убиват гражданите ни и унищожават териториите ни.
... и вече не е тайна за никого откъде идват ракетите и дроновете, но ние реагираме сдържано, размахваме пръсти, ставаме арогантни и това е всичко.
... персийските сатанисти атакуваха и веднага получиха отговор и това е всичко. Европа дори не трепна, а янките и евреите започнаха да се замислят за поведението си.
цитирай... и вече не е тайна за никого откъде идват ракетите и дроновете, но ние реагираме сдържано, размахваме пръсти, ставаме арогантни и това е всичко.
... персийските сатанисти атакуваха и веднага получиха отговор и това е всичко. Европа дори не трепна, а янките и евреите започнаха да се замислят за поведението си.
Той оправдава Путин. Ако се сдуши с Тръмп, той ще остави на Русия Изт. Европа, но тя както Сталин едва ли ще иска да ни храни. Поне няма да ни ограбва като пиратите.
цитирайТова е основната цел на посещението на Владимир Путин. Руско-китайският съюз демонстрира, че е възможно да се пречупи гърба на САЩ в Иран, докато всички членове на НАТО ще избягат с подвити опашки. Това беше прекрасна демонстрация на силата на Евразия. След такава демонстрация всички знаят коя е основната военна и икономическа сила в света сега. И дори случаят с Хашоги няма да убеди Саудитска Арабия да не казва на глобалистите да вървят по дяволите. Всички ще дойдат при новите Властелини. Близкият изток напълно се отказва от глобалистите и САЩ, дори само защото Новият алианс предлага далеч по-благоприятни условия за сътрудничество. Чисто хищническите условия, при които глобалистите и САЩ действат в Близкия изток, предстои да видим.
Всички искат да живеят в сигурност, а гладният и умиращ Запад плаши всички, особено техните съюзници.
цитирайВсички искат да живеят в сигурност, а гладният и умиращ Запад плаши всички, особено техните съюзници.
Константин Малинин — (33500)преди 6 часа
Путин вероятно отново ще запази мълчание, демонстративно. Мълчанието му не е уплашило никого така, както някога. И въпреки това той обеща да унищожи всички терористи в тоалетните им. Всеки ден тези копелета убиват децата ни, да не говорим за останалите мъртви. Ако имаше избори, щях да гласувам за Медведев. Народът иска отмъщение и пълно унищожение на терористите.
ДМБ 83-85 — (2740)Ксюша Соколовапреди 5 часа
Те се бият. Подло, страхливо, но се бият. Те не приказват, те се бият. Те убиват и разрушават. Защото е позволено...
цитирайПутин вероятно отново ще запази мълчание, демонстративно. Мълчанието му не е уплашило никого така, както някога. И въпреки това той обеща да унищожи всички терористи в тоалетните им. Всеки ден тези копелета убиват децата ни, да не говорим за останалите мъртви. Ако имаше избори, щях да гласувам за Медведев. Народът иска отмъщение и пълно унищожение на терористите.
ДМБ 83-85 — (2740)Ксюша Соколовапреди 5 часа
Те се бият. Подло, страхливо, но се бият. Те не приказват, те се бият. Те убиват и разрушават. Защото е позволено...
Търсене
