Постинг
18.05 21:13 -
Бивш американски офицер: Русия трябва да удари Европа, а не да чертае червени линии
Автор: bojinkata
Категория: Новини
Прочетен: 336 Коментари: 6 Гласове:
Последна промяна: 18.05 21:14
Прочетен: 336 Коментари: 6 Гласове:
5
Последна промяна: 18.05 21:14
Само най-главното:
.................................................
Крапевник: Русия допусна грешка от самото начало, като не удари Европа през 2022 г., когато започна Втората световна война и европейските страни започнаха да доставят оръжие на Киев. Ако Москва беше ударила Словакия по това време, която първа достави танкове на Украйна, другите страни щяха сериозно да обмислят бъдещата си военна помощ за Украйна.
Москва няма какво да губи; тя вече е затънала до гуша в санкции. А да се надява, че Западът ще отмени ограниченията, е просто глупаво; това никога няма да се случи. Затова тя трябва да действа по-решително, демонстрирайки, че с Русия не бива да се шегува.
...........
https://topwar.ru/282883-jeks-oficer-ssha-rossii-nuzhno-udarit-po-evrope-a-ne-risovat-krasnye-linii.html
От Художникът в Кремъл не чакайте нищо. Той си рисува червени линии и им се радва.
.................................................
Крапевник: Русия допусна грешка от самото начало, като не удари Европа през 2022 г., когато започна Втората световна война и европейските страни започнаха да доставят оръжие на Киев. Ако Москва беше ударила Словакия по това време, която първа достави танкове на Украйна, другите страни щяха сериозно да обмислят бъдещата си военна помощ за Украйна.
Москва няма какво да губи; тя вече е затънала до гуша в санкции. А да се надява, че Западът ще отмени ограниченията, е просто глупаво; това никога няма да се случи. Затова тя трябва да действа по-решително, демонстрирайки, че с Русия не бива да се шегува.
...........
https://topwar.ru/282883-jeks-oficer-ssha-rossii-nuzhno-udarit-po-evrope-a-ne-risovat-krasnye-linii.html
От Художникът в Кремъл не чакайте нищо. Той си рисува червени линии и им се радва.
Наполеоновците и България
... Продължаваме с интересни думи от реч...
"На навлека"-стихове автор Ани...
... Продължаваме с интересни думи от реч...
"На навлека"-стихове автор Ани...
Тоя пък?
цитирай те само от бой разбират....
цитирайkvg55 написа:
Тоя пък?
Нищо ново не е казал! И руските генерали искат да воюват както трябав, но путКин и Ко за сега се ослушват. Техните деца, внуци, имоти и сметки са на Запад, където трябва да се пренесат истинските удари. Не става. Руснаци предлагат и бащите да идат при децата си на Запад и тогава да ги почнат.12300
planinitenabulgaria написа:
те само от бой разбират....
На там вървят работите.
362
21300
Днес, 19:51 ч.
Ще продължим да се оплакваме, да хленчим жално и да се оплакваме на всички и всичко.
И ще забравим за всичко, както обикновено.
И ще нанесем ужасен удар на няколко дизелови локомотива и бензиноколонки. (Всичко по план.)
цитирай21300
Днес, 19:51 ч.
Ще продължим да се оплакваме, да хленчим жално и да се оплакваме на всички и всичко.
И ще забравим за всичко, както обикновено.
И ще нанесем ужасен удар на няколко дизелови локомотива и бензиноколонки. (Всичко по план.)
Красноярск
Днес, 19:19 ч.
Цитат: marchcat
Сякаш ще отмъстим, като съборим улица Банкова или Радата... може би трябва да спрем да се подиграваме с хората вече?
Не мога да разбера дали денацизираме Окрайна, или просто отговаряме на атаките им?
цитирайДнес, 19:19 ч.
Цитат: marchcat
Сякаш ще отмъстим, като съборим улица Банкова или Радата... може би трябва да спрем да се подиграваме с хората вече?
Не мога да разбера дали денацизираме Окрайна, или просто отговаряме на атаките им?
Търсене
