Постинг
09.05 09:31 -
СКАНДАЛ В ПРЕДАВАНЕТО „60 МИНУТИ“. Иван Охлобистин отправи скандални критики
Автор: bojinkata
Категория: Новини
Прочетен: 1213 Коментари: 14 Гласове:
Последна промяна: 09.05 09:32
Прочетен: 1213 Коментари: 14 Гласове:
3
Последна промяна: 09.05 09:32
❗️ СКАНДАЛ В ПРЕДАВАНЕТО „60 МИНУТИ“. Иван Охлобистин отправи скандални критики и разкри имената на тези, които умишлено бавят СВО, а също така разкритикува блокирането на интернет, за което беше незабавно отстранен от предаването, а предаването беше спешно прекъснато.
В ефир Охлобистин заяви следното: „Седите си там, усмихвате се и обсъждате теми, които нямат нищо общо с Русия. Войната в Иран не интересува нашите граждани. Сигурен съм, че биха искали да чуят за ужаса, който се случи в Туапсе, но вие не говорите за него. Да се намери истината от интернет става все по-трудно. Знам защо правите всичко това и няма да мълча и да лъжа хората.“
След това предаването незабавно приключи, а самият Иван беше изведен от студиото. Народът на Русия трябва да знае истината, дори и да е горчива. Иван публикува цялата информация в своя Telegram канал. Повярвайте ми, няма да имате никакви въпроси, след като я прочетете. Линкът към канала на Иван е по-долу 👇🏻
✅ T.me/Okhlobysti... (t.me/+wiQEPasGF...)
https://colonelcassad.livejournal.com/10524254.html?page=2#comments
В ефир Охлобистин заяви следното: „Седите си там, усмихвате се и обсъждате теми, които нямат нищо общо с Русия. Войната в Иран не интересува нашите граждани. Сигурен съм, че биха искали да чуят за ужаса, който се случи в Туапсе, но вие не говорите за него. Да се намери истината от интернет става все по-трудно. Знам защо правите всичко това и няма да мълча и да лъжа хората.“
След това предаването незабавно приключи, а самият Иван беше изведен от студиото. Народът на Русия трябва да знае истината, дори и да е горчива. Иван публикува цялата информация в своя Telegram канал. Повярвайте ми, няма да имате никакви въпроси, след като я прочетете. Линкът към канала на Иван е по-долу 👇🏻
✅ T.me/Okhlobysti... (t.me/+wiQEPasGF...)
https://colonelcassad.livejournal.com/10524254.html?page=2#comments
Гърция сега едва излиза след повече от 1...
А вы под Полтавой тогда «победили».
Образователен материал за дребни мишоци ...
А вы под Полтавой тогда «победили».
Образователен материал за дребни мишоци ...
Следващ постинг
Предишен постинг
Да, в Украйна легализирането на нацизма в публичната сфера започна с „Ден на помирението с бандеровците“.
"В Естония тази година открито призовават за помирение и почитат паметта на убитите войници от Вермахта и СС.
Ние също веднъж се опитахме да осъществим „помирение с власовизма“. За щастие, не се получи."
цитирай"В Естония тази година открито призовават за помирение и почитат паметта на убитите войници от Вермахта и СС.
Ние също веднъж се опитахме да осъществим „помирение с власовизма“. За щастие, не се получи."
„ian
+146
"Срамът няма да изяде очите.“ А високопоставените служители са свикнали да се опозоряват. Това не е първият и няма да е последният. Основното е да се обясни на хората чрез медиите, че това не е признак на срам или политическа импотентност, а по-скоро „сдържаност и мъдрост“ от страна на сегашното правителство. Здравейте.
цитирай+146
"Срамът няма да изяде очите.“ А високопоставените служители са свикнали да се опозоряват. Това не е първият и няма да е последният. Основното е да се обясни на хората чрез медиите, че това не е признак на срам или политическа импотентност, а по-скоро „сдържаност и мъдрост“ от страна на сегашното правителство. Здравейте.
Какво значи "умишлено бавят СВО"? То затова е СВО, а не война, защото има по различни задачи. При Сталин за всяване на паника щяха да го разстрелят. И с право.
цитирайНикаква СВО, никаква операция не е! Чиста война си е. Един слон ако изглежда като слон, не може да е кобила, дори да го наричаш кобила. Какви елементи липсват, за да не го наречем война? НАТО си води войната и то съвсем както се води война. А че на Путин му се иска да е операция, да беше я направил както се прави операция, а не да търси договорки и да шматка войските напред - назад, от примирие към примирие. Те не стрелят, а натовците ги блъскат както си знаят.389 Не му увира главата и това си е. Но народа плаща скъпа цена. Не е ли така?
цитирайПутин: «Я думаю, что дело в украинском конфликте идёт к завершению» (ВИДЕО)392.
Всички коментарии под тази статия са изтрити. Явно не са в подкрепа на путиновото изказване. Всеки за себе си да направи извод какво означава това на практика за Русия.
Аааа, пуснаха ги. По-добре да не ги бяха пускали - много негатив към шахматиста.
цитирайВсички коментарии под тази статия са изтрити. Явно не са в подкрепа на путиновото изказване. Всеки за себе си да направи извод какво означава това на практика за Русия.
Аааа, пуснаха ги. По-добре да не ги бяха пускали - много негатив към шахматиста.
KOMSOMOLIST 0943
bozmann:
Не наричаме войната война. Не сме определили целите си.
Засега, въз основа на постоянните изявления на Лавров и Песков, можем само да предположим, че режимът на Бандера остава, Бандерланд запазва достъп до морето и ние признаваме легитимността на британската марионетка Зеленски. Все още се надяваме на Тръмп. Друг да свърши нашата работа. Няма да стане!
Останалото е напълно мъгляво.
Ако някой разбира по-добре, би било добре да ни просветли.
Послепис:
Но ако врагът не се съгласи, следващите ни предложения ще бъдат по-лоши. Само празни приказки.
цитирайbozmann:
Не наричаме войната война. Не сме определили целите си.
Засега, въз основа на постоянните изявления на Лавров и Песков, можем само да предположим, че режимът на Бандера остава, Бандерланд запазва достъп до морето и ние признаваме легитимността на британската марионетка Зеленски. Все още се надяваме на Тръмп. Друг да свърши нашата работа. Няма да стане!
Останалото е напълно мъгляво.
Ако някой разбира по-добре, би било добре да ни просветли.
Послепис:
Но ако врагът не се съгласи, следващите ни предложения ще бъдат по-лоши. Само празни приказки.
Тръмп отново „отрича“: Не съм обещавал нищо на Путин за Донбас.
Докато Белият дом говори за дипломация, САЩ тайно увеличават подкрепата си за Киев...
цитирайДокато Белият дом говори за дипломация, САЩ тайно увеличават подкрепата си за Киев...
Сепар Донецк — (961)преди 23 минути
Копелетата украински, британците, гей-европейците и янките, пикаят върху тях, а те, кремълските извънземни, все още търсят дипломация... Търсят договорки и ......
karl simba — (29873)Сепар Донецк преди 16 минути
Един френски дипломат, мисля, че Толеран, каза: „НА ДИПЛОМАТА Е ДАДЕНО ЕЗИКЪТ, ЗА ДА СКРИЕ МИСЛИТЕ СИ.“
Сепар Донецк — (961)karl simbaпреди 13 минути
От 2014 г. насам се занимаваме с всички тези Мински споразумения, а сега руснаците от континента псуват тази дипломация, дявол да да го вземе...
цитирайКопелетата украински, британците, гей-европейците и янките, пикаят върху тях, а те, кремълските извънземни, все още търсят дипломация... Търсят договорки и ......
karl simba — (29873)Сепар Донецк преди 16 минути
Един френски дипломат, мисля, че Толеран, каза: „НА ДИПЛОМАТА Е ДАДЕНО ЕЗИКЪТ, ЗА ДА СКРИЕ МИСЛИТЕ СИ.“
Сепар Донецк — (961)karl simbaпреди 13 минути
От 2014 г. насам се занимаваме с всички тези Мински споразумения, а сега руснаците от континента псуват тази дипломация, дявол да да го вземе...
Действията на киевския режим не са „тероризъм“, а точно изпълнение на плана на Запада
цитирайВремето за Русия изтича, а бавността на Путин е основната пречка за неговия енергиен блицкриг.
цитирайНАТО догонва руските бройки удари в тила. Днес са били 600, с тенденция на голяма увеличение. А Путин застрашително мълчи и гледа лошо. 42
„В допълнение към конвенционалните системи за противовъздушна отбрана, трябва по-активно да разполагаме дронове за противовъздушна отбрана, които показват добри резултати...“
Значи, не промяна в тактиката и стратегията, не елиминиране на източниците за производство на оръжия и центровете за вземане на решения, а намерение за участие във война с дронове?
Изведнъж убийството на граждани стана нещо обичайно. Все едно, имаме отделна система за противовъздушна отбрана, но дори още не сме започнали. Чудя се кога броят на убитите и ранените ще се превърне в качество?
цитирай„В допълнение към конвенционалните системи за противовъздушна отбрана, трябва по-активно да разполагаме дронове за противовъздушна отбрана, които показват добри резултати...“
Значи, не промяна в тактиката и стратегията, не елиминиране на източниците за производство на оръжия и центровете за вземане на решения, а намерение за участие във война с дронове?
Изведнъж убийството на граждани стана нещо обичайно. Все едно, имаме отделна система за противовъздушна отбрана, но дори още не сме започнали. Чудя се кога броят на убитите и ранените ще се превърне в качество?
Четох в няколко източника, включително украински, че атаката срещу Русия е била насочена изключително срещу цивилни. Дори не срещу цивилна инфраструктура, а по-специално срещу цивилни домове, цивилни превозни средства и тълпи.
На този фон „освободителите“ на Одеса, Николаев и Харков изглеждат като пълни идиоти.
Повече от четири години те все още не са осъзнали, че се води истинска война.
цитирайНа този фон „освободителите“ на Одеса, Николаев и Харков изглеждат като пълни идиоти.
Повече от четири години те все още не са осъзнали, че се води истинска война.
...разбира се, нашият президент знае най-добре как ще се развият събитията, но съм сигурен, че по-голямата част от Русия вече не се съмнява, че Западът и Украинският Райх вече са преминали всички червени линии и ако Русия скоро не се заеме сериозно, рискуваме да бъдем хванати неподготвени, а 4 сутринта просто ще се случи за втори път/първият път е на 22.6.1941г./(не, вече е трети път, вторият път беше днес) и всичко ще се повтори...
цитирайwfedorov: Добре, но... Нямам никакво доверие на китайците. Уви. Не мога да кажа, че съм разочарован от тях, тъй като никога не съм бил очарован от тях, но на практика всичко се оказа дори по-зле, отколкото на теория. Крайният комерсиализъм и цинизъм са просто обезоръжаващи. За един руснак всичко това е неприемливо и отвратително. Напълно противоречи на нашата традиция и разбиране за справедливост. Тясно сътрудничество не може да се изгради на такава основа. Да, ние сме принудени да се сближаваме, но това е именно защото е необходимо.
цитирайТърсене
