Постинги в блога от 05.05.2021 г.
Премиерът Бойко Борисов е подписал официален документ, в който срещу 57 милиона евро е предвидено българската АЕЦ “Козлодуй” да бъде изведена от експлоатация през периода 2021-2027 година, съобщава в. СЕГА.
На страниците...
На страниците...
Търсене
